AK SKM TAKİP’DE

Çayırova Ak Parti seçim koordinasyon merkezi (SKM) başkanı Orhan Keskin ve başkan yardımcıları gazetemizin Yenimahalle temsilciliğini ziyaret ettiler.
14 Eylül 2013, Cumartesi - 16:59

Çayırova Ak Parti seçim işleri koordinasyon merkezi yaklaşık bir ay önce kurularak geçtiğimiz günlerde görev dağılımı yapmış ve göreve başlamıştı.

Göreve çok hızlı ve tempolu başlayan SKM yönetimi gazetemizin yenimahallede bulunan ofisine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundular.

Gazetemiz yöneticileriyle kahvaltıda buluşan Ak Parti SKM yönetimi, samimi bir ortamda sorularımıza cevap vererek bölgedeki seçim stratejileri hakkında neler yapacaklarının ipuçlarını aktardılar.

SKM KURMAYLARI SEÇİMLERDEN EMİN.

Ülke genelinde Ak Partiye olan güven giderek artığını belirten SKM başkanı Orhan Keskin, iki dönemdir Çayırova’ya çok büyük hizmetler yaptıklarını vurgulayarak şöyle devam etti.

Garibanın gurabanın parti olarak hep yanında olduk, gerek milletvekillerimiz gerek se partili yöneticilerimiz gece gündüz demeden yıllardır neşesi ve hüznü olan her vatandaşımızın yanında oldular.

SKM yönetimimizi oluştururken her mahalleden çok sayıda vatandaşımız bizlere yardımcı olmak için çok büyük çaba sarf ettiler. Çayırova ilçemizde geçmişe oranla partimize çok daha büyük teveccüh var, buda bizim seçimlerde açık ara tekrar belediyeyi kazanacağımızın örneklerinden sadece bir tanesi.

Kılıç’tan iddialı sözler:

SEÇİMLERE DEĞİL, NESİLLERE HİZMET ETMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Bizler seçimlere değil, nesillere hizmet eden bir anlayışın ekibiyiz, seçimler zamanında değil, halkın her saniyesinde yanlarında olan bir ekibiz, Allah’ın izniyle seçimleri çok açık bir ara kazanarak bölgemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Çayırova tarihinin en kolay seçimini geçireceğimize inanıyoruz dedi.

DOKUZ MAHALLEDE 24 TEMSİLCİLİK

Çayırova ilçesinde yaklaşık 19 bin kayıtlı üyeleri olduğunu belirten SKM başkan yardımcısı Bülent Çorapsız ;dokuz mahallemizde 24 tane seçim irtibat bürosu açacağız,bizim halkımıza bir şey anlatmamıza gerek yok,zaten halkımız her şeyi görüyor ve yakından takip ediyor,genel seçimlerde aldığımız oyun üstünde bir oy oranıyla kazanacağımıza eminiz.

KAYITLI HER ÜYEMİZE ULAŞACAĞIZ

İlçemizin daha iyi yaşanabilir bir kent olması için yöneticilerimiz gayret gösteriyorlar,bizlerde bu hizmet kervanının sürmesi için çalmadığımız kapı ulaşmadığımız vatandaşımız kalmayacak,hep beraber durmadan çalışarak çıtamızı biraz daha yükseltip iktidarımıza İnşallah devam edeceğiz dedi.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki