Akbaş’a Sevgi Seli…

Konuşmalarına ‘Ben belli kesimlerin değil, Çayırovalı tüm hemşerilerimizin belediye başkanıyım’ sözleriyle başlayan Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş’ın aday tanıtım programı izdihama dönüştü. Halayların çekilip, sloganların atıldığı programda halk, Akbaş’ı bağrına bastı. Programa yaklaşık bin kişi katıldı.
27 Ekim 2013, Pazar - 22:52

BİN KİŞİ BU KONUŞMAYI BEKLEDİ

 Aday tanıtım programlarında yoğun bir kitlesel destek ile salona giren Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş’a ilgi büyük oldu. Programın yapılacağı salon sadece bayanların bir bölümüyle tıka basa dolarken, yaklaşık bin kişilik kitle dışarıda Akbaş’ın salon konuşmalarını dinledi. Programda çok sayıda engelli ailesinin yanı sıra belediyenin maddi destekleriyle bu dönem başarılı sonuçlar alan Çayırovaspor taraftarları da yerlerini aldı.

‘BİR DÖNEM DAHA TALİBİM’

Konuşmalarında belediye tarafından yapılan hizmetlerin kısa özetlerine de yer veren Akbaş, istikrar ve hizmet devriminin yanı sıra hayal sayılabilecek projelerin gerçeğe dönüşmesi için bir dönem daha bu göreve talip olduğunu sözlerine ekledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki