Akçaray Güzergâh Tanıtım Filmi İzmitli Emre Yıldız'ın Ekibi tarafından hazırlandı!

25 Aralık 2014, Perşembe - 18:04Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin söz verdiği Tramvay Projesinde 2 yıldır yapılan alt yapı çalışmaları tamamlanarak güzergâh planı belli oldu. 

 

Oldukça ses getiren ve son günlerde sosyal medyada paylaşım yoğunluğu yaşan,  tanıtım toplantısına katılan herkesin aklına gelen bir soru vardı. Filmi hangi İstanbul ajansı hazırlamıştı?

 

Ancak sonuç Kocaeli için oldukça sevindirici. Birçok ulusal medyada da yer alan animasyon filminin altında İzmitli genç girişimci Emre Yıldız ve ekibinin imzası vardı.

 

Helikopterle yapılan hava çekimleri ile güzergâh planlaması en anlaşılır şekilde kurgulanmış, modellenmiş ve özel efektler ile desteklenerek montajlandığını ifade eden Emre Yıldız bu tarz tanıtım filmi çalışmaları için artık İstanbul'dan fahiş fiyatlarla destek alınmasına gerek olmadığını da belirtti. 

 

1987 Kocaeli Doğumlu olan Emre Yıldız Kocaeli Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünde halen yüksek lisans yapıyor. Sahip olduğu Okuu A.Ş. ile Türkiye’de ilk defa elektronik kitap okuyucu üreten Emre Yıldız genç yaşına rağmen girişimcilere örnek oluyor.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki