Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu, Çayırova Özgürlük Mahallesi Uğur Mumcu caddesi esnaflarıyla kahvaltı programında buluştu. ‘Çayırova Belediyesini adil, dürüst ve şeffaf şekilde yönetmenin yolu, Çayırovayı kuran ve oluşturan insanlarımızla fikir alışverişinde bulunmaktan geçiyor’ diyen Aksu ‘Saadet partisi olarak bizler her zaman esnafımızla, muhtarlarımızla, STK kuruluşlarımızla ve halkımızın tüm kesimleriyle bir araya gelerek onların düşüncelerini ve fikirlerini alıyoruz. İşte biz kazandığımızda bu anlayışı Belediye yönetimine de yerleştireceğiz ve şehrimizi halkımızla birlikte ortak akılla yöneteceğiz’ dedi.

AKSU HER KESİMDEN DESTEK GÖRÜYOR

Önceki gün Öz Çayırova lokantasında esnaflarla bir araya gelen Saadet partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu ‘biz kazandığımızda Çayırova Belediyesinde halkıyla barışık, istişare ve denetime açık, hizmetleri bir zümrenin değil halkın tamamının faydasına sunar dürüst bir yönetim iş başına gelmiş olacak’ dedi. 31 Mart seçimlerine doğru yaklaştıkça kutuplaştıran ve ötekileştiren siyasetten uzak duran Aksu, her kesimden destek görmeye devam ediyor.

AKSU; SÖYLEDİKLERİMİN ARKASINDAYIM

Esnaflardan gelen Belediye yönetimi odaklı öneri, şikayet ve fikirleri dinleyen Aksu ‘ben söylediklerimin arkasındayım. Bugün ne söylüyorsam bir nisandan sonra Çayırova Belediye Başkanı olarak da aynısını söyleyeceğim çünkü bizim adaylığımızı işlerini kolaylaştırmak için bir kısım rant lobileri sağlamadı. Bundan dolayı yapacağımız bütün işlerde halkımızın beğenisini, onayını ve fikrini alacağız. Bizim tek bağımız var oda Çayırova halkıdır. Biz istiyoruz ki Çayırova Çayırovadan ve halkımızın iradesiyle yönetilsin. Sizce de öyle olması gerekmiyor mu? Dedi.