AKSU UYARDI, BİLETSİZ KALMAYIN

06 Ocak 2015, Salı - 22:18

Fevzi çakmak lisesi karşısına Kamil Koç seyahatin acenteliğini açan iş adamı Murat Aksu, yolculuk yapacak vatandaşların erken rezervasyon yaptırmaları gerektiğini, aksi halde bilet bulamaya bileceklerini belirtti

Okulların yarı yıl tatiline gireceği süre yaklaşıyor,Çayırova ilçesinde  faaliyet gösteren Kamil Koç seyahat acentesi sahibi İş adamı Murat Aksu yolculuk yapacak vatandaşları uyararak erkenden biletlerini ayırtmaları gerektiğini vurgulayarak, yoksa biletsiz kalabileceklerini belirtti.

Çayırova ilçesinde hizmete girdikten sonra büyük ilgi gören Kamil Koç acentesi, Yolculuk yapacak olan vatandaşları erken rezervasyon ve indirimli yolculuk yapabilme imkanından yararlanmaları için uyarıda bulundu. Okullarda yarı yıl tatilinin yaklaştığını belirten Murat Aksu, erken rezervasyon yaptıran vatandaşlarımız yüzde 30 gibi bir indirimden de yararlanıyorlar. Yoğun talep üzerine bazen bilet kalmadığı anlar olduğunu vurgulayan Aksu, vatandaşlarımızın erkenden biletlerini almaları hem indirim açısından hem de bilet bulamama açısından önemli bir durum. Firma olarak otogara ücretsiz  yolcu servislerinin bulunduğunu sözlerine ekleyen Aksu; 0262 742 3148--- 0533 731 5311-- 0532 470 2677 numaralı telefonlardan kendilerine ulaşılabileceğini, Vatandaşların erkenden rezervasyon avantajlarından yararlanabileceklerini kaydederek Çayırova halkına gösterdikleri ilgi alakadan dolayı teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki