Aksu’dan davet var

30 Nisan 2015, Perşembe - 15:06

 

Saadet partisi Kocaeli milletvekili adayı Yusuf Aksu Pazar günü İzmit Perşembe pazarında milli ittifakın düzenleyeceği büyük Kocaeli mitingine herkesi davet etti.

Saadet partisi Kocaeli mitingine günler kala çalışmalarına hız verdi

Saadet partisi Çayırova ilçe başkan vekili Mehmet Saraç ve yönetim kurulu üyeleri,Çayırova belediyesi meclis üyeleri Zeki Özçelik, Ali Uçar ve Kocaeli milletvekili adayı Yusuf Aksu Gazetemizi ziyaret ederek yapılacak olan mitinge herkesi davet ettiler.Çayırova’da ikamet eden Milletvekili adayı Yusuf Aksu kendilerine bölgeden çok büyük teveccüh olduğunu belirterek, yapılacak olan büyük Kocaeli mitinginde özellikle bölge halkını yanlarında görmek istediğini belirtti.

Saadet partisi Çayırova meclis üyesi ve karargah başkanı Zeki Özçelik, Türkiye genelinde ilk mitingi Kocaeli’den başlayarak yapacaklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti. Büyük birlik partisi ve Saadet partimizin birlikte girecekleri seçimde milli ittifaka halk tabanında kabul gördü. Allah’ın izniyle ülkemiz tekrar milli görüş kadrolarına yönelmeye başladı.Milli ittifak liderleri  Sayın Mustafa Kamalak ve  Sayın Musta Desteci’nin Katılacağı,3 Mayıs Pazar günü Kocaeli Perşembe pazarında saat 3 de yapacak olduğumuz mitingimize tüm halkımızı bekliyoruz. Araçlar mahalle teşkilatlarımızın önlerinden Pazar günü saat 12.00 da hareket edeceklerdir. Bu vesile ile Bir kez daha 7 Haziranda yapılacak olan genel seçimlerin milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki