Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu,Geçtiğimiz haftalarda  yapılan kongrede yeniden MHP Çayırova İlçe Başkanlığı görevine seçilen Yunus Emre Düzdaban'a tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu, beraberindeki heyetle Çayırova MHP  İlçe Başkanlığı görevine seçilen Yunus Emre Düzdaban'a makamında tebrik ziyaretinde bulundular.

Çayırova ilçesinin ortak değerleri, vatandaşın beklentileri ve daha güzel yaşanılabilir bir ilçe olmanın önemi üzerine samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette ‘Parti politikaları ve bakış açıları farklı olabilir ama farklılıklarımız birer ayrıştırıcı unsur değil vatandaşın hizmet kalitesini yükselten birer değer olmalı diyen Aksu, ikinci kez MHP Çayırova ilçe başkanı seçilen Düzdaban ve yönetimine başarılar diledi.

DÜZDABAN TEŞEKKÜR ETTİ

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkürlerini ifade eden Düzdaban ‘Bizler siyasetin dışında da ilişkilerimiz ve bağlarımız olan insanlarız. Her ne kadar siyasi seçim farklılıklarımız olsa da sizin de belirttiğiniz gibi amacımız vatandaşımızın kaliteli hizmet almasını sağlamak ve yaşamaktan mutlu olduğu bir ilçe olmasını sağlamaktır.Farklılıklarımız toplumumuz için değerdir diyerek Aksu ve yönetiminin nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, iç mekan