Aktaş; Gün Birlik Günü.

Demokrat parti Çayırova ilçe başkanı Kurban Aktaş, gazetemizi ziyaret ederek bir süre genel yayın yönetmenimizle görüşerek gündemle ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu.
23 Ocak 2014, Perşembe - 16:55

Öncelikle 30 Mart seçimlerinin ilçemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum diyerek sözlerine şöyle devam etti.

Çayırova siyaseti bugünlerde gerçek manada zemin arıyor. Yerel seçimler artık eskisi gibi çantada keklik değil,Çeketimi koysam kazanırım zamanları çoktan geçti.Bizim şahıslarla değil,evrensel siyaset üzerinden politikalarımızı geliştiririz.Artık zaman ülkedeki kaosu bitirme ve birlik zamanı,yerelde halkın sorunlarını bilen,halka tepeden bakmayan insanların yönetimde olması gerektiğini,bununda zamanının geldiğini görüyoruz.Demokrat parti olarak biz bu ülkenin köküyüz ülkemizin her tarafına hizmet yapmış bir ulu çınarız.İlçemize hizmet edecek kadrolar için istişare çalışmalarımız devam ediyor,ilçemizde halkımızla yüz yüze görüşmeler yapıyoruz,ilçemizin gelişimine ön ayak olan insanlar aklı selim olarak hareket etmeliyiz diye düşünüyorum." dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki