Aktürk Ailesinin Acı Günü

Aktürk Ailesinin Acı Günü
24 Ekim 2016, Pazartesi - 15:07

Çayırovanın en eski ailelerinden olan Aktürk ailesinin acı günü Kazım Aktürk’ün teyzesi Havva Aktürk (90)İzmit devlet hastanesinde hayata veda etti. Çayırovada Bayburtlular cenazede buluştu. Son yolculuğuna sevenleri Aktürk ailesini yalnız bırakmadılar.

AKTÜRK AİLESİNİN ACISINA ORTAK OLDULAR

Cenaze namazına Eski AK Parti Çayırova belediye başkan adayı Yaşar Alkan,  Eski SP. Belediye başkan adayı İlhami Bayrak, Çayırova AK Parti belediye meclis üyesi Murat Karaca,Çayırova Erbakan vakfı başkanı Osman Öğüt, Çayırova Bayburt Gençosman derneği başkanı Celal Akbaş, Çayırova Mandıra cammii dernek başkanı Fahrettin Torun yönetimi ve çok sayıda STK başkanları ve yöneticileri Bayburtlular hazır bulundular.

DUALAR İLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Çayırovanın en eski ailelerinden olan Aktürk ailesinin acı günü Kazım Aktürk’ün teyzesi(merhume) Havva Aktürk (90)İzmit devlet hastanesinde hayata veda etti. Bir süredir yakalandığı hastalık ile mücadele eden hastanede yoğun bakımda hayata tutunamayarak Hakk'a yürüdü. (Merhume) Havva Aktürk’ün cenazesi öğle namazına müteakip Çayırova Mandıra camiinde Nizamettin Polat öncülüğünde kılınan cenaze namazı sonrası sevenleri son yolculuğuna Çayırova adem yavuz mezarlığı aile kabristanında defnedildi. Aktürk Ailesi taziyeleri Çayırova Bayburt Adabaşı kültür derneğinde kabul etti. Bizde Yakıntakip gazetesi ailesi olarak, (Merhume) Havva Aktürk’'e Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki