Alnımızın Akıyla Zafere Yakınız

Çayırova AK Parti Kadın Kolları Yaptıkları Başarılı Çalışmalar İle Göz Dolduruyor.
21 Mayıs 2015, Perşembe - 15:44

Yenimahalle Menderes caddesinde ev ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti kadın kolları Gazetemize bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Macit Kardeş ile gerçekleşen buluşmada 2015 genel seçimler  çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Gerçekleşen ziyarete Çayırova Belediye başkan yardımcısı Fikriye Çelik, AK Parti Çayırova kadın kolları başkanı Av. Hacer Banu Çürüksulu Demir ve yöneticileri ile bir araya geldiler.

Çelik, Her Zaman Birlikte Yol Alıyoruz

Eski AK Parti kadın kolları başkanı şimdi Çayırova belediye başkan yardımcısı Fikriye Çelik  belediye mesai saatinden sonra geri kalan vaktini kadın kollarının yanında çalışmalarını gerçekleştiriyor, istikrar abidesi olarak partinin neferi aldığı görevi başarılı bir şekilde çalışmalarına aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. AK Çayırova kadın kolları başkanı Hacer Banu Çürüksulu Demir ve yönetimini yalnız bırakmıyor ev ziyaretleri ile çalışmalarına aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Çürüksulu Demir, Alnımızın Akıyla Zafere Yakınız

Çayırova AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hacer Banu Çürüksulu Demir Milletvekili seçim çalışmalarına AK kadın kolları olarak yüksek bir tempoda seçim startını vermiş bulunmaktayız. Ülkemizin istikrarı için görevimizi layıkı ile yapıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ev ziyaretlerinde bayanlarımızın gösterdikleri yakın ilgilen memnunuz seçimlerde halkın tercihi yine AK Parti olacaktır diyerek, Hafta sonu Cumartesi günü Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nu karşılamaya Tüm Çayırovalı bayanları davet etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki