'Alo 186' İle Güler Yüzlü Hizmet

'Alo 186' İle Güler Yüzlü Hizmet
13 Aralık 2016, Salı - 12:42

SEDAŞ, acil telefon numaraları içinde yer alan ve elektrik arıza ihbarlarının yapıldığı 'Alo 186 Elektrik Arıza' telefon numarasının müşteri nezdinde görünürlüğü ve bilinirliğini artırmak için başarılı uygulamalar yapıyor.

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de elektrik dağıtım faaliyeti çalışmalarını sürdürdüğü 20 Bin kilometrekarelik hizmet alanında 'Alo 186', 'Acil Durum' telefon numarasının müşteri nezdinde bilinirliğini artırmak için yaptığı başarılı çalışmalara yenilerini de ekliyor. Türk sanayisinin kalbinin attığı 4 İl, 45 ilçe, 47 Belediye, 1.441 köyde toplam 3,4 milyon nüfusa ve 1,6 milyon tüketiciye 474 araç ve 1.700  çalışanıyla elektrik dağıtım hizmeti veren SEDAŞ, arıza bildirimlerini aldığı ve  tüketicilerin acil başvurular için kullandıkları Alo 186 hattının  daha çok görünür ve bilinir olması için başlattığı kampanyasını tüm hızıyla sürdürüyor ve özel uygulamalar yapıyor. 

SEDAŞ başta www.sedas.com web sayfası olmak üzere, sahada sürekli hizmet vermek üzere trafikte ve kamuoyunun önünde yer alan tüm hizmet araçlarının üzerinde “Alo 186” “7 Gün 24 Saat”  görsel tasarımlarına, ayrıca SEDAŞ Şebeke Operasyon Hizmet Ekiplerinin konuşlandırıldığı dağıtım birimlerinin tabelalarında da “Alo 186” Elektrik Arızası bildirim numarasına yer veriliyor. SEDAŞ yaptığı gönderilerde kullandığı zarf ve yazışmalarındaki antetli kağıdında,  kayıp kaçak mücadelesi ve sayaçlarda enerji kesme işlemlerinde kullandığı etiketlerde de Alo 186’ya yer veriyor. Ayrıca SEDAŞ trafo binalarının üzerindeki tabelalarda,  186 Elektrik Arıza hattı tanıtımı için yaptırdığı posterlerle de 'Güler Yüzlü Hizmet' ve SEDAŞ şirket marka mesajı olan 'Enerjimiz sürekli çalışan Türkiye için' sloganıyla birlikte,  tanıtım çalışmalarını gerçekleştiriyor. SEDAŞ’ın görsel materyallerinde, müşterilere verilen matbu, baskılı materyallerde de Alo 186’ya yer veriliyor ve bu acil bildirim hattına ait tanıtım çalışmaları yapılıyor. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki