Altıparmak Ailesinin Acı Günü

Altıparmak Ailesinin Acı Günü
11 Ağustos 2016, Perşembe - 15:35

Çayırovanın En Eski Ailerinden Olan Sivaslı Altıparmak Ailesinin Bayram, Fikret, Hüseyin, Hasan Altıparmak Kardeşlerin En Ufak Kardeşleri Olan (Merhum) 30 Yüksel Altıparmak Denizde Boğulma Sonucu Yaşamını Yitirdi. Altıparmak Ailesi Büyükleri Cenazede Buluştu. Son Yolculuğuna Sevenleri Altıparmak Ailesini Yalnız Bırakmadılar.

ALTIPARMAK AİLESİNİN ACISINA ORTAK OLDULAR

Cenaze namazına Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci, Çayırova AK parti ilçe başkanı Zafer Kılıç, ilçe yöneticisi Yaşar Doğan, Kocaeli AK Parti il yöneticisi İdris Demir,  Kocaeli MHP il yöneticisi İsmail Akkuş, Atatürk mahallesi muhtarı Hasan Özkoca ve çok sayıda Sivaslılar ve İş adamları STK başkanları yöneticileri  Çayırovalı gençler cenaze namazında hazır bulundular.

DUALAR İLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Altıparmak ailesinin her kesim tarafından sevilen kişiliği ile tanınan (Merhum) Yüksel Altıparmak(30) genç yaşta aramızdan ayrıldı fındık toplamak için arkadaşları ile birlikte gitti Orduda denizde boğulma sonucu hayata veda etti. Hastanede yapılan tüm müdahaleye rağmen Altıparmak hayata tutunamayarak Hakk'a yürüdü. (Merhum) Yüksel Altıparmak’ın cenazesi öğle namazına müteakip Çayırova müftüsü İbrahim Kadıoğlu öncülüğünde Çayırova Mandıra camiinde kılınan cenaze namazı sonrası sevenleri son yolculuğuna gözyaşları arasında uğurladılar. Akse mezarlığı aile kabristanında defnedildi. Altıparmak ailesi Çayırova Atatürk mahallesinde evlerinin önünde taziyeleri kabul etti. Bizde Yakıntakip gazetesi ailesi olarak, (Merhum) Yüksel Altıparmak 'a Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki