ALTYAPIDA HİZMET ATAĞI

10 Ağustos 2015, Pazartesi - 15:25

Çayırova Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde gerçekleştirilen altyapı çalışmaları Özgürlük Mahallesi’nde devam ediyor.

Altyapı yatırımları çerçevesinde Özgürlük Mahallesi’nde kanalizasyon ve içme suyu çalışmalarını gerçekleştiren ekipler, sokak sokak altyapı eksikliklerini gideriyor. Çayırova Belediyesi tarafından planlanan yatırım programı içerisinde yer alan altyapı çalışmaları kanalizasyon ve içme suyu olarak şekilleniyor.

Özgürlük Mahallesi’nde etap etap devam eden çalışmalar kapsamında İstiklal, Ertuğrul Gazi ve Muammer Aksoy Caddeleri arasında kalan sokaklarda hummalı çalışmalar sürüyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde birkaç etabı tamamlayarak üstyapı çalışmalarını gerçekleştiren Çayırova Belediyesi, altyapısı tamamlanan sokaklarda da yine aynı şekilde üstyapı asfaltlama ve kaldırım yapımına başlayacak. 2015 yılı yatırım programı çerçevesinde Büyükşehir Belediyesi ile yapılan planlamada Çayırova 35.000 metre su ve kanalizasyon yatırımı alacak. Bu çerçevede çalışmalar Özgürlük Mahallesi’nin yanı sıra önümüzdeki günlerde İnönü ve Emek’te de başlayacak. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki