Anadolu Partisi’nde komple istifa

Anadolu Partisi İl Başkanı Bilal Dülger ve yönetim kurulundan 6 isim istifa etti
24 Temmuz 2015, Cuma - 20:47

Anadolu Partisi’nde kuruluştan bu yana süren yaprak dökümü devam ediyor. İl başkanı Bilal Dülger ve 6 yönetim kurulu üyesi görevlerinden istifa etti. Yönetim kurulu üyelerinin isimlerinin Tülay Çetin, Mehmet Cüneyt Tüfekçioğlu, Hüseyin Delice, Ayşe Altan, Derya Alan ve Emine Sedef Erbatu oldukları öğrenildi.

İŞTE O İSTİFA AÇIKLAMASI

Ben sosyal demokrasiye inanan bir insan olarak, Cumhuriyet değerleri, Atatürk ilke ve inkılapları ve vatanseverlik duygularımdan hiçbir zaman taviz vermedim. Anadolu Partisi’nde görev almamın yegane sebebi de bu değerlere olan inancım olmuştur.

Görev yaptığımız süreç içerisinde amatör bir ruh ile de olsa tüm varlığımla (maddi – manevi ) hizmet etmeye çalıştığım Anadolu Partisi’nde parti içi demokrasi ve lidere biat etmeyen anlayışın inşa edilemediğini, yeni oluşum, temiz siyaset anlayışı ile çıkılan yolda söylemler ile uygulamaların farklılığını görmüş bulunmaktayım. Yapılan uygulamalar ile de eski alışkanlıkların yeni partimizde devam ettiğini görmek benim açımdan son derece üzücü olmuştur.

Dün kabul etmediğimiz “ben yaptım oldu” prensibini bugün de kabul etmemiz mümkün değildir. Hiçbir oldu bittiye imza atmamız veya sorumluluğu kabul etmemiz düşünülemez. Genel merkez ile farklılıklar yaşamamızdan ve gerekli iletişim ağlarının kurulamamasından dolayı Anadolu Partisi Kocaeli İl Başkanlığı ve Yönetim Kurulu görevlerimden istifa ediyorum. Bu süreçte bizlere destek veren Kocaeli halkına saygı ve sevgilerimizi sunuyorum.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki