Anadolu’dan Görkemli Gece

Anadolu’dan Görkemli Gece
21 Mayıs 2016, Cumartesi - 12:40

Çayırova Anadolu Spor Kulübü Derneği Başkanı Mücahit Polat öncülüğünde bu yıl dördüncüsünü düzenledikleri, sanat gecesine Çayırova halkı yoğun ilgi gösterdi

Başkan Polat, Başarılara Birlikte İmza Atıyoruz

Çayırova Anadolu Spor Kulübü Derneği ‘4. Kültür ve Sanat Gecesi hafta sonu Çayırova Belediyesi Kültür Salonunda gerçekleşti. Programda açılış konuşmasını yapan Çayırova Anadolu Spor Kulübü Derneği Başkanı Mücahit Polat , “ Anadolumuzun tüm güzelliklerini halkımıza en iyi şekilde sunmak istiyoruz dedi. Bunun için de dernek olarak büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Folklor gösterilerinden orta oyunlarına kadar kültür mozaiğimizin her yönünü sergileyeceğimiz programımızda bizleri yalnız bırakmadığınız için ayrıca teşekkürlerini sundu.

Sanat gecesinde Anadolu salonu coşturdu

Sanat gecesinde Çayırovanın her kesim tarafından sevilen sanatçısı Turan Ali okuduğu türküler ile salonu adeta bayram yerine çevirdi, Anadolu spor folklor ekipleri düzenledikleri yöresel oyunlar ile ayrı bir ren kattılar. Protokol kültür gecesinde yerlerini aldı Programa çok sayıda davetli katıldı Anadoluspor yönetimi aileleri ve STK Başkanları ve yöneticileri çok sayıda Çayırova halkı yerlerini aldılar.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki