Anlamlı bir projeye imza atmaya hazırlanıyor

Anlamlı bir projeye imza atmaya hazırlanıyor
05 Nisan 2016, Salı - 11:34

‘Hem Okuyalım, Hem Okutalım Kitap Durağı’nda Buluşalım’ sloganıyla yüzlerce kitap toplayan ve bir çok okul kütüphanesine destek sağlayan AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları yöneticileri anlamlı bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. 

Başkan Aysel Demirtaş ve yönetimini tebrik eden Taşhan İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Karadağlı, yöneticilerle facebook üzerinden iletişim kurarak, yeni oluşturacakları kütüphane için destek istedi. Okul Müdürünün talebini büyük memnuniyetle karşılayan Başkan Demirtaş, kitap toplama çalışmalarına başladıklarını söyledi. 

Aynı zamanda Taşhan İlköğretim Okulu’nda eğitim gören 160 öğrenciye diş macunu ve diş fırçası göndermeyi de planladıklarını kaydeden Demirtaş, “Bundan önce olduğu gibi duyarız kalmayarak, kampanyalarımıza destek veren gönüllü vatandaşlarımızı bu anlamlı kampanyamıza da destek vermeye davet ediyorum. Oradaki çocuklar da bizim çocuklarımız” dedi. Kampanyanın 20 Nisan’da son bulacağı bilgisini vererek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda kitapların çocuklara ulaşmasını hedeflediklerini söyledi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki