Annelik duygularım ağır bastı

03 Şubat 2016, Çarşamba - 16:05

İstifa kararı almasında annelik duygularının ağır bastığını söyleyen Zeybek, İzmit ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği görevini sürdürdüğünün de altını çizdi.

“Geçtiğimiz Cuma günü programdaydım. Eve her zaman olduğu gibi yine gece yarısı döndüm. Kızım lise son sınıfta ve üniversiteye hazırlanıyor. ‘Kızım anne nerdesin?’ diye sorunca annelik duygularım ağır bastı, görevi bırakma kararı aldım” diyerek sözlerine başlayan Emine Macit Zeybek, istifa dilekçesini rutin bir Genel Merkez toplantısında sunduğunu söyledi.

“RAPOR VERİRKEN İSTİFA ETTİM”

“Parti Genel Merkezi il başkanları olarak bizlerden her ay düzenli olarak ilçeler ve il bazında raporlar alıyor. Ben de bana verilen randevu günü ve saatinde Genel Merkez’de genel başkanımız ile bir araya geldim. Biraz önce size bahsettiğim durumu Genel Merkez’de de anlattım. Onlar da anne ve beni anlayışla karşıladılar. İstifa dilekçemi verdikten sonra Genel Başkanım Lütfiye Çam ve genel merkezdeki arkadaşlarla vedalaşarak ayrıldım” dedi.

“ONUNLA ABLA KARDEŞ GİBİYİZ”

Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katıcıoğlu’nun kendisinin il başkanlığına sıcak bakmadığı için istifası istendiği iddilarına da değinen Zeybek, “Milletvekilimiz ile abla kardeş gibiyiz. Birbirimizi çok seviyoruz. Kendisinin istifa ettiğimden haberi bile yoktu” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki