Antikkapı fiyatları yüzde 25 indirdi

19 Ekim 2015, Pazartesi - 12:39

Büyükşehir Belediyesinin sosyal tesisleri olan Antikkapı A.Ş’de tüm yeket menülerinde fiyatlar ortalama yüzde 25 oranında indirim yapıldı. Antikkapı ve SEKA Park A.Ş’nin Genel Müdürü Yasin Özlü, kalite ve hizmet anlayışında değişim olmayacağını söyledi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin sosyal tesisi olan Antikkapı, bağlı bulunduğu Antikkapı A.Ş tarafından lüks restoran olmaktan çıkartılarak, aynı kalite ve hizmet anlayışı ile artık herkesin yararlanacağı bir yer haleni getirildi. Fiyatlarda ortalama yüzde 25 oranında indirim yapan Antikkapı A.Ş, Antikkapı’nın menülerinde de değişimler yaptı. Yeni tatlarında yer aldığı menülerde, daha önce en yüksek fiyatla satılan ızgara yemeklerinde 32 liralık kuzu pirzola 25 liraya indirildi. Menüye ek olarak ıslama köfte, sütlü ıspanak, 3 çeşit makarna ilave edildi. 

AYNI KALİTE VE HİZMET KORUNACAK

Antikkapı A.Ş ve SEKA Park A.Ş Genel Müdürü Yasin Özlü, Antikkapı’nın neden yeni fiyat uygulamasına geçtiğini ve verilecek hizmetin kalitesi hakkında bilgi verdi. Antikkapı’nın bundan sonra belediyenin sosyal tesisleri anlayışı ile halka hizmet vereceğini belirten Özlü, “Fiyatlarımızda ortalama yüzde 25 oranında indirim yaptık. Menülerimizi değiştirdik. Kocaeli halkına temiz, güvenilir ve kaliteli hizmet vereceğiz. Mevcut olan kalitemizi koruyacağız. Fiyatlarda indirim yapıldı diye porsiyon gramajlarında asla düşüş olmadı” dede. 

HALK KAZANACAK

Antikkapı’nın Pazar günü vazgeçilmez olan açık büfe kahvaltısının da 22 liradan 20 liraya indirildiğini söyleyen Özlü, “Artık Antikkapı’da çorba çeşitlerimiz 4 lira değil, 2,5 liradan satılacak. Islama köfte, sütlü ıspanak ve makarna çeşitlerini de yeni menüye aldık. Çay ve kahvede ikramımı olacak. Bu hizmetlerin tamamını kalitemizden ve hizmet anlayışımızdan ödün vermeden yapacağız. Buz Antikkapı Restoranın çalışmasını halkın ise kazanmasını istiyoruz. en lezzetli daha ekonomik sloganı ile çıktığımız bu yolda Kocaeli halkına restoran anlamında en iyi hizmeti kaliteli ve ucuz vereceğiz” dedi.
 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki