Antikkapı Genel Müdürlüğü’ne Yücel Getirildi

18 Kasım 2015, Çarşamba - 14:28

Büyükşehir Belediyesi Antikkapı A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne İslam Yücel getirildiKocaeli Büyükşehir Belediyesi’ndeki değişimler tüm hızıyla devam ediyor.Geçtiğimiz günlerde Başkan Karaosmanoğlu’nun özel talebi doğrultusunda oluşturulan Muhtarlık ve Sivil Toplum Dairesi Başkanlığı’na Hafriyat Şube Müdürü Ali Bilgi getirilmişti.Ali Bilgi’den boşalan Hafriyat Şube Müdürlüğü görevine ise aynı birimde şef olarak çalışan Hüseyin Gülçebi’yi atanmıştı. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde ulaşım hizmetlerini koordine etmek amacıyla kurulan Ulaşım Park A.Ş.’nin genel müdürlüğüne de Yasin Özlü getirilmişti.Dün ise yeni bir isim daha atandı.Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Tahir Büyükakın dün bir duyuru yaparak, Antikkapı A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne İslam Yücel’in atandığını açıkladı.Tahir Hoca Yücel’e yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı olmasını istedi.

 İSLAM YÜCEL KİMDİR?

1979 İzmit doğumlu olan İslam Yücel, 2004-2006 yıllarında Saraybahçe Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü görevinde bulundu.Yücel, 2006 yılından 2014 yılına kadar Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü.Yücel, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü’nde başkanlık görevini başarıyla sürdürüyor.Masa Tenisi, İzcilik ve Satranç branşlarında sorumlu yönetici olarak görev yapan Yücel, aynı zamanda Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi.
Ayrıca 2012 yılında Satranç Federasyonu ve Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı “Doğru Hamlede Buluşalım “projesiyle ilkokul birinci sınıf öğrencilerine ücretsiz satranç takımı dağıtması projesinin öncülüğünü gerçekleştirmiştir Tekniker olan Yücel, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Yücel, 35 yaşında evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki