Arı; “Sahada çalışacağım”

06 Şubat 2015, Cuma - 19:57

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkan Adayı Sedat Arı, kongre üzerinde değerlendirmelerde bulundu. Başkan Adayı Arı, MHP’nin olduğu her yerde varım. Genel seçimler öncesinde her dönem olduğu gibi yine sahada olacağım” dedi.

Milliyet Hareket Partisi Kocaeli il kongresinde aday isimlerden biri olan Sedat Arı, geride kalan il kongresi hakkında değerlendirmelerde bulundu. Öncelikle kendisini destekleyen desteklemeyen tüm partililere güzel bir kongre yaşattıkları için teşekkür eden Başkan Adayı Sedat Arı, Kocaeli il delegasyonun aldığı karara seçim sonuçlarına saygı gösterdiklerini vurguladı.

“MHP NERDE SEDAT ARI ORDA”

Ekibindeki arkadaşlara verdikleri mücadeleden dolayı minnet duyduğunu ifade eden Başkan Adayı Arı, “Mevcut il yönetimine başarılar diliyorum. Milliyetçi Hareket Partisinin mensubu olarak, önümüzdeki genel seçimlerde üzerimize düşün her görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız. MHP’nin isminin olduğu yerde Sedat Arı ismi hep olacaktır. Geçmiş dönemlerde olduğu gibi 7 Haziran genel seçimlerindede sahada olacağım” ifadelerini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki