Artvinlilerden Bayrak’a Yoğun ilgi

Çayırova Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak önceki gün Artvililer Derneği’ni ziyaret etti. Çok yoğun bir kalabalıkla karşılanan Bayrak gösterilen teveccühe teşekkür etti.
04 Mart 2014, Salı - 15:26

YOĞUN BİR İLGİ VARDI

Dernek Başkanı Ayhan Yılmaz ile dernek yönetiminin de hazır bulunduğu toplantıya katılan dernek üyeleri Başkan Adayı Bayrak’ın konuşmalarını ve projelerini ilgiyle dinledi. Çayırova’nın geçen 5 yılda kazanım yaşamadığı gibi bir çok alanda da kayıp yaşadığını belirten Bayrak “Bizler halkımızın geçtiğimiz seçimlerde bize verdiği muhalefet görevini layıkıyla yerine getirdik. Yapmış olduğumuz çalışmalarla Çayrıovalıların çıkarlarını elimizden geldiğince koruduk. Fakat tüm bu çalışmalarımıza ve çabalarımıza rağmen iktidar gücünü elinde bulunduranlar saltanatları ve çıkarları için Çayırova’yı bir çok alanda kayıba uğrattılar” dedi. 

PROJELERİ ÇOK BEĞENİLDİ

Çayırovayı Çayırovalı kadrolar yönetmeli diyen Başkan Adayı Bayrak; “Projelerimiz ile Çayırova’nın Kocaeli ve Marmara Bölgesinde bir cazibe merkezi olması için çalışacağız. Şeffaf ve adil bir yönetim anlayışı ile Çayırova halkını gerçek belediyecilikle tanıştıracağız” dedi. Konuşması ve projeleri Artvililerden yoğun alkış alan Bayrak “İnşallah burada Artvinli hemşerilerimizin bize göstermiş olduğu bu teveccühe 30 Mart gününden sonra yapacağımız çalışmalarla layık olmaya çalışacağız” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki