Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Sinan Aydemir, İyi Parti Çayırova İlçe Başkanı İlhami Bayrak’a tebrik ziyaretinde bulundu.
Geçtiğimiz günlerde olağan kongresini gerçekleştirerek Çayırova İyi Parti İlçe Başkanlığı görevine tekrar seçilen İlhami Bayrak’a Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Sinan Aydemir ve yönetim kurulu üyeleri tebrik ziyaretinde bulundular. Yerel ve genel gündeme dair konuların konuşulduğu ziyaret samimi bir atmosferde gerçekleştirildi.

AYDEMİR; İKTİDAR YANLIŞ YAPIYOR
Ziyarette konuşan Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Sinan Aydemir şunları ifade etti. ‘’Mevcut iktidar siyasi ikbalini muhafaza etmek için insanlarımızı her gün yeni bir algıya maruz bırakarak kendi gelecekleri hakkında düşünmesini ve karar vermesini engellemeye çalışıyor. Kutuplaşma siyasetine devletin kurum ve kuruluşlarını da katarak halkın devlete olan güvenini de sarsıyor. Saadet Partisi olarak bizler, siyasetin iktidar eksenli bu kadar ayrıştırıcı bir duruma dönüştüğü bu zamanlarda siyasiler olarak bir araya gelebilmeyi, insanımız için ortak müştereklerde buluşabilmeyi son derece değerli buluyoruz. Bu minvalde sizleri de ziyaret ederek hem gerçekleştirdiğiniz kongrenizin camianıza ve ülkemize faydalar sağlamasını, hem de seçilmiş olduğunuz İlçe Başkanlığı görevinizde siz ve yönetici arkadaşlarınıza muvaffakiyetler diliyorum’’ dedi.

BAYRAK; 6’LI MASA BİR İRADEDİR!
İyi Parti Çayırova İlçe Başkanı İlhami bayrak 6’lı masanın, toplumsal birlik ve beraberliği yeniden en güçlü şekilde kurmak ve kutuplaşmaya son vererek devleti kurumsal manada yeniden ayağa kaldıracak bir irade olduğunu ifade etti. Bayrak ‘’Saadet Partisi tarihsel misyonu ve uzlaştırıcı siyasetiyle bu oluşuma çok kıymetli katkılar sağlamaktadır, umuyorum ve inanıyorum ki gerek yerelde gerekse genelde milletimizin bütün beklentilerine bu oluşumla birlikte en güzel şekilde cevap verilecektir’’ dedi. Bayrak, ziyaretleri için Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Sinan Aydemir ve yönetimine teşekkürlerini iletti.