AYNI MÜCADELE DEVAM EDER

AK Parti Dilovası ilçe teşkilatı tarafından teşkilat yöneticilerine yönelik olarak iftar yemeğinde 2014 yerel seçimlere hazırlık konuşuldu.
31 Temmuz 2013, Çarşamba - 13:24

AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı, düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

AK Parti Kocaeli İl Başkan Vekili Mehmet Uzunoğlu, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, Belediye Başkanı Cemil Yaman, İl Yöneticileri Habib Aşı, Ceyhun Yalçın, İsmail Demir, Hakkı Nalbant, SKM Başkanı ve yönetimi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nükhet Demiray,  İlçe Yöneticileri, İlçe Gençlik Kolları Yönetimi, Kadın Kolları Yönetimi ve Ak Partili birçok siyasi isim Tepe Restaurant da düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım yaptığı konuşmada,"Önümüzde yerel seçimler var, elbette herkes Belediye başkanlığı için aday adaylığını düşünebilir, fakat bizim tek temennimiz kimse kimsenin kalbini kırmadan birlik ve beraberliğimiz bozulmadan bu süreci en iyi şekilde geçirmektir "  dedi.

AYNI MÜCADELE EDER.

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ise yaptığı konuşmada seçimde aday gösterilmemesi halinde yine partisi için çalışmayı sürdüreceğini söyledi. Yaman şunları ifade etti, " Genel Merkezimizin göstermiş olduğu aday ben olmasam bile AK Parti ailesinin bir ferdi olarak gelecek dönem için aynı mücadele ile çalışmalarımıza ve Dilovası halkının hizmetkârı olmaya her zaman devam ederiz " dedi. AK Parti Kocaeli İl Başkan Vekili Mehmet Uzunoğlu konuşmasın da Ramazan ayının güzelliklerinde ve temennilerde bulunarak,” Kadir geceniz ve Ramazan bayramınızı kutlu olsun birlikte nice bayramlarda, nice iftarlarda her zaman bir arada olmayı temenni ediyorum” dedi.

ÇAY SOHBETİ KÜRTÜNLÜLER'DE

Düzenlenen iftar programında samimi saatler geçiren AK  Parti Dilovası ailesi, iftar programı sonrasın da AK Parti Kocaeli İl Başkan Vekili Mehmet Uzunoğlu, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, Belediye Başkanı Cemil Yaman, İl Yöneticileri Habib Aşı, Ceyhun Yalçın, İsmail Demir, Hakkı Nalbant, İlçe Yöneticileri, İlçe Gençlik Kolları Başkanı, Yönetimi ile birlikte Dilovası Gümüşhane İli Kürtünlüler İlçe Derneğinde yapılan çay sohbeti ile gece son buldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki