Azeri Ve Gülen Zehir Zemberek

20 Ekim 2015, Salı - 13:40

Darıca Belediye Meclis üyeliğine MHP’den seçilen ancak AKP’ye geçen Ahmet Uzun’a MHP İl Başkan Yardımcısı Erkan Azeri ve Milletvekili Adayı Arif Gülen sert tepki gösterdi.

Darıca Belediye Meclis üyeliğine Milliyetçi Hareket Partisi’nden seçilen, partisinden istifa ettikten sonra bir süre bağımsız üye olarak devam eden, ardından AKP saflarına katılan Ahmet Uzun’a MHP saflarından çok sert tepki geldi. MHP İl Başkan Yardımcısı Erkan Azeri,  “Milliyetçi , Ülkücü Hareketin binlerce şehidi, 10 binlerce gazisi vardır. Yel kayadan bir şey götürmez, kemik yalama adına dünyevi ihtiyaçları için sırtımıza basanların kafasına basacağım. Caddeye sokağa çıkmak için arı, edebi olmayan çukurlarla biz hesaplaşacağız. Bize verdiği hayrı AKP’ye versin. Caddede tek başına gezecek cesaret olsun. AKP ve Tayip Erdoğan için söylediklerini yayınlamak için gerekli kurumlarımız açıklama yapacak. 155’i arayarak yaşamaktansa evinde oturmak daha hayırlı olacaktır” dedi.

ÖZÜNE İHANET ETTİN

Ahmet Uzun’un Darıca Belediye Meclis üyeliğine seçilmesinde etken olan MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Arif Gülen de tepki gösterdi. Arif Gülen geçen yerel seçimde Darıca Belediye Başkanlığına aday olmuş ve meclis üyeliği listesinde Ahmet Uzun’a da yer vermişti. Gülen sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Ahmetttt sana iki cihanda hakkımı helal etmiyorum...Sen Sadece bu davaya ve 15.000 MHP li Darıca seçmenine değil özüne kendine ihanet ettin...” görüşlerine yer verdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki