Bahara uçurtmalı karşılama

28 Nisan 2015, Salı - 13:00

Darıca Kazım Karabekir Bilgievi öğrencileri baharı uçurtma şenliği ile karşıladı. Darıca Sancaktepe’de gerçekleşen etkinliğe bilgi evi öğrencileri, aileleri ve öğretmenler katıldı. Oldukça eğlenceli geçen şenlikte öğrenciler kendi yaptıkları uçurtmaları uçurdular.

Öğrencilerin sosyal gelişimini sağlamak için birbirinden eğlenceli kulüp faaliyetleri düzenleyen bilgi evleri, bu kez de uçurtma şenliği etkinliği ile baharı karşıladı. Kazım Karabekir Bilgievi öğrencileri ve öğretmenleri günler öncesinden hazırlıklara başladı. Öğrenciler uçurtmaları kendileri yaptılar. Çocukların aileleri ile birlikte eğlenceli vakit geçirmesini ve etkili iletişim kurulmasını sağlamak için düzenlenen etkinlikte öğrencilerin neşesi görülmeye değerdi.

“EĞİTİMİ SADECE DERSLİKLERDE YAPMIYORUZ”

Kazım Karabekir Bilgi evi öğretmenleri, ‘’Biz eğitimi sadece dersliklerde yapmıyoruz. Öğrencilerimizin sosyal gelişimi bizler için çok önemli. O yüzden bu tarz etkinlikleri sık sık yapıyoruz. Aileler de bu durumdan çok memnun. Sancaktepe’de uçurtma uçurarak baharı karşıladık. Etkinlikler sayesinde çocuklar dayanışmayı da öğreniyorlar” şeklinde konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki