Bakan Işık’tan Gümüşhanelilerin binasına tam not

27 Ocak 2015, Salı - 21:59

Gümüşhaneliler Vakfı’nın yeni hizmet binasında tertip ettiği ilk toplantıda konuşan Başkan Fikri Işık, vakıf binasının Kocaeli’nde dernek ve vakıflara örnek olacak güzide bir eser olduğunu vurguladı.

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfının düzenlemiş olduğu yemekli istişare toplantısı yeni yılın ilk gününde yeni vakfın yeni hizmet binasında gerçekleştirildi.  Toplantıya Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sayın Tahir Büyükakın, İzmit Belediye Başkanı ve Vakıf Onursal Başkanı Sayın Dr. Nevzat Doğan, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Denli, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş, Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan, AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, vakıf kurucuları ve iş adamları katıldı.

 

ÖRGÜÇ’TEM HEMŞERİLERİNE TEŞEKKÜRE

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkanı Hamit Örgüç açılış konuşmasında, tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Örgüç, ayrıca yeni vakıf merkezinin son haline gelinceye kadar geçen süreci, yapılan çalışmaları ve yapılacaklar hakkında kısa bilgileri misafirlerle paylaştı. Yeni hizmet binasının 1,3 milyon liraya mal olduğunu aktaran başkan Örgüç, Gümüşhaneli işadamı ve hemşerilerimizin maddi - manevi katkısı ile bu nadide yapı ortaya çıktı. Örgüç, bu eserin ortaya çıkmasında emeği geçen tüm hemşerilerine teşekkür etti.

 

VALİDEN BAŞARI DİLEĞİ

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri Işık ise yaptığı konuşmada, yardımda bulunan iş adamlarına ayrı ayrı teşekkür ederek, ortaya çıkan eserin Kocaeli’nde dernek ve vakıflara örnek olacak güzide bir eser olduğunu vurguladı. Vakfın bundan böyle sosyal projelerde daha etkin rol alacağını umduğunu da söyleyen Bakan ışık, emeği geçen herkese teşekkür etti. Vakfın ortaya çıkardığı eserin göz alıcı bir eser olduğunu söyleyen vali Güzeloğlu, emeği geçen herkese tek tek teşekkür ederek, başarılar diledi.

 

KARŞILIKLI FİKİR ALIŞVERİŞİ

Fahri Gümüşhane valisi, Şimdi ise Kocaeli valisi olan Güzeloğlu ise yaptığı konuşmada; Gümüşhane de görev aldığı süre ve sonrası hakkında anılarını paylaştı. Güzeloğlu, Gümüşhaneli hemşerilerinden hiç kopmadığını belirterek burada da Gümüşhanelilerle bir arada olmaktan duyduğu büyük sevinci aktardı. Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı tarafından, hizmet binasının yapımında emeği geçen iş adamları ve bürokratlar için düzenlenen toplantı, karşılıklı fikir alışverişi sonrasında sona erdi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki