BANLİYÖ TREN BAŞLADI

05 Ocak 2015, Pazartesi - 08:49

1 Şubat 2012 tarihinde ara verilen Arifiye-İstanbul Banliyö tren seferleri bugün yeniden başladı. Banliyö treninin sefer ve durak sayısının az olduğunu söyleyen vatandaşlar belediye otobüslerinin seferlere devam etmesini istiyor

GÜNDE 4 SEFER YAPACAK

1 Şubat 2012’de ara verilen Arifiye-İstanbul Banliyö tren seferleri bugün yeniden başladı. Pendik’e kadar gidecek banliyö trenlerinin günde karşılıklı 4 sefer yapacağı ve sadece Sapanca, İzmit, Gebze’de duracağı açıklandı. TCDD’den verilen bilgiye göre banliyö tren İzmit’ten Pendik’e hergün 7.01, 7.56, 15.41, 19.31 saatlerinde hareket edecek. Bilet ücreti İzmit-Pendik tam 10, öğrenci 8 lira olacak.

OTOBÜSÜME DOKUNMA

Büyükşehir Belediyesi, İstanbul-Ankara Yüksek Hızlı Tren hattı inşaatı nedeniyle banliyö treninin iptal edilmesi üzerine Büyükşehir Belediyesi vatandaşları mağdur etmemek için İzmit-Kartal arasında otobüs seferleri başlatmıştı. Kartal’da metro bağlantısı ile İstanbul’un her yerine ucuz ve rahat yolculuk ettiklerini söyleyen vatandaşlar, Başkan Karaosmanoğlu’dan “Otobüsüme Dokunma” diyerek seferlerin devam etmesini istiyor.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki