Başarılı polisler ödüllendirildiler

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 169.Yıldönümü nedeniyle Gebze ilçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz hafta sonu Eskihisar Hisar Tepe Restoran da bir yemek verdi.
13 Nisan 2014, Pazar - 12:52

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 169.Yıldönümü tüm yurtta kutlandığı gibi Gebze’de de çeşitli etkinliklerde kutlandı..  Hafta dolayısıyla Gebze ilçe Emniyet Müdürlüğü ile Gebze Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Trafik Hizmetlerini Destekleme ve Yardımlaşma Derneği tarafından Hisartepe Restaurant da gece düzenledi.

Dernek Başkanı Yıldıray Turan'ın organizesi ile gerçekleştirilen geceye Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Kocaeli Emniyet Müdür Yardımcısı Taşkın Tuncer, Gebze Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Trafik Hizmetlerini Destekleme ve Yardımlaşma Derneği yöneticileri ve Gebze ilçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polisler hazır bulundular.

Yemekten sonra yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı Polis Memurları Hüseyin Aydın, Turgay Durna, Feyyaz Ceyhan, Mustafa Yeşilot, Osman Karaismail, Hüseyin Yalçın, Hüseyin Arslan, Rasim Duman, Kemal Çoban ve Şefik Keten birer Cumhuriyet altını ile ödüllendirildiler. Gebze Emniyet Asayiş ve Trafik Hizmetlerini Destekleme ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yıldıray Turan, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler’e özel bir rozet taktı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki