BAŞARIYA ODAKLANDILAR

19 Ağustos 2015, Çarşamba - 15:44

Gebzespor yönetimi İlker Çakır başkanlığında bir araya geldi. Şampiyonluğu ikinci plana atan yönetim, kurumsal bir Gebzespor’un startını verdi. Yönetim, önümüzdeki hafta itibariyle fabrika ziyaretlerinde bulunacak.

KÖŞKER VE ÇİLER ÖNCÜLÜĞÜNDE

Gebzespor kendi ayakları üzerinde duran bir kulüp olma yolunda ilk startını verdi. Önceki akşam İlker Çakır başkanlığında toplanan yönetim kurulu yeni yol haritasını belirlerken, gündemdeki konular tek tek masaya yatırıldı. Bülent Turhan, Furkan Çakır, Ümit Aydın, Adem Yıldırım ve Şener Çelikkaleli’nin katıldığı yönetim kurulu toplantısında Başkan Çakır yapılacak işleri sıraladı. ‘Şampiyonluk’ kelimesinin ağızlara alınmadığı toplantıda kurumsal Gebzespor’un ilk adımları atılırken, Başkan Çakır daha büyük bir Gebzespor için çaba göstereceklerini çalışma arkadaşlarına aktardı.

GEBZESPOR İÇİN İLK ADIMLAR ATILICAK

Bu arada protokolün Gebzespor’a olan yaklaşımları nakdi olarak kulübe yansıyacak. Buna göre yönetim, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve GTO Başkanı Nail Çiler’in belirleyeceği fabrikalara önümüzdeki hafta itibariyle seri ziyaretlerde bulunacak. Gebzespor için önemli olan konular arasında yer alan sosyal medya daha aktif hale getirilecek. Bu doğrultuda yönetici Yavuz Dinç web sayfası, facebook ve twitter gibi sosyal medya üzerinden yapılacak çalışmaları üstlendi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki