"DARICA HALKINA HİZMET SÖZÜMÜZ VAR" DİYEN BIYIK YAPTIĞI AÇIKLAMA İLE TEBRİK ZİYARETLERİNİ BUGÜNDEN İTİBAREN SAAT 15.00´DAN SONRA KABUL EDECEĞİNİ İLAN ETTİ

31 Mart seçimlerinden sonra geçen yaklaşık 3 hafta boyunca ziyaretçi akınına uğrayan ve tebrikleri kabul eden belediye başkanlarımız bu ziyaretler nedeni ile bir türlü göreve başlayamadı. Ziyaretlerin yoğunluğu nedeniyle teslim aldıkları belediyelerde inceleme yapmaya dahası göreve başlamaya fırsat bulamayan belediye başkanlarımızdan Muzaffer Bıyık yayınladığı mesajla bu ziyaretleri kısıtladı.


Başkan Bıyık , kendisine gösterilen teveccüh ve desteğe teşekkür ettiği açıklamasında " Darıca halkına hizmet etme, sorunları çözme noktasında verdiğimiz sözler var. Bu sözleri yerine getirmek için bir an evvel normal çalışma temposuna kavuşmak zorundayız. Bu nedenle tebrik ziyaretlerine saat ayarnlaması yapma gerekliliği oluştu. Belediyemizin çok sorunu ve önümüzde yürümemiz gereken uzun bir yol var. 22 Nisan gününden itibaren ziyaretleri saat 15.00´dan sonra kabul edeceğiz. Böylelikle sabahın erken saatlerinden başlayarak Darıcamıza hizmet etmek için mesai harcayacağız."dedi.