Kurban bayramı arefesinde Şekerpınar mahallesinde bulunan şehitliği ziyaret eden Çayırova belediye başkanı Bünyamin Çiftçi ‘ye belediye başkan yardımcısı Kenan Tuzcu,Özel kalem müdürü Aydın Turan,başkan danışmanı Ömer Dede ve vatandaşlar eşlik etti

 

Şekerpınar mahallesinde bulunan şehitliği ziyaret eden başkan Çiftçi ve beraberindeki protokol üyeleri, şehitlerimizin kabirlerine karanfiller bırakıp, dualar ettiler. Şehitliklerde bulunan Şehit yakınlarının bayramını kutlayan başkan Çiftçi, hal ve hatırlarını sorarak, bir talepleri olup olmadığını sordu. 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, bitki, ağaç, çiçek, çocuk ve açık hava 
Şehitliklerde okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ve edilen duaların ardından,başkan Çiftçi yaptığı konuşmada, “Öncelikle aziz milletimizin,Çayırova’lı kardeşlerimizin ve İslam aleminin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, ülkesi ve vatanı için canlarını feda eden şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Bayramlar; birlik beraberlik, kardeşlik, kaynaşma duygularının en üst seviyeye çıktığı özel günlerdir.  Dolayısıyla bu bayramda özellikle yoksulların gözetilmesi, onların sevindirilmesi, öksüz ve yetimlere sahip çıkılması temel prensiplerimizden birisidir. diyen başkan Çiftçi tüm İslam Aleminin  Bayramını kutladı.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi