Başkan Demirci’nin 19 Mayıs Mesajı

18 Mayıs 2015, Pazartesi - 15:41

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Belediye Başkanı Şevki Demirci; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği bu anlamlı günde tüm gençlerimizin bayramını kutluyorum. Gençler, kendilerine olan güvenle birlikte başarılı olacaklardır. Bizler, gençlerimizin önünün açılması ve teşvik edilmesi için hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyoruz” dedi. 

Gençliğin gelecek için önemine dikkat çeken Belediye Başkanı Demirci; “Türk gençliği, yarınlarımızın teminatıdır. Bu nedenle gençlerimizi en iyi şekilde geleceğe hazırlamalıyız. İlçemizdeki gençlerimiz için eğitim, kültür, sanat ve spor ihtiyaçlarına yönelik faaliyetlerin oluşmasını sağlamaya devam ediyoruz. Çayırova’da yaşayan gençlerin daha iyi koşullarda eğitim görmesi, kültürle sanatla iç içe olması ve sporu hayatlarının bir parçası haline getirmeleri için her türlü desteği veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz. Tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum” şeklinde konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki