BAŞKAN KARABACAK SUDAN'DAN GELEN MİSAFİRLERİNİ AĞIRLARDI

20 Ocak 2015, Salı - 15:39

 

Darıca Belediye Başkanı  Şükrü Karabacak Sudan'dan gelen üst düzey misafirlerini ağırladı. Sudan'da iktidar olan Ulusal Kongre Partisi mensubu olan ve Sudan'ın çeşitli bölgelerinde üst düzey yöneticilerden oluşan heyet; sosyal, kültürel ve siyasi alanlarda bilgi ve deneyim paylaşımı yapmak için Türkiye'de bir dizi ziyarette bulunuyor.

 

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak'ı ziyret eden heyet Darıcaya yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Heyetin sorularını yanıtlayan Karabacak, Darıca Belediyesi olarak her  alanda büyük çalışmalar yaptıklarını ve yapılan çalışmaların bu günün değil geleceğin hesaplanarak yapıldığını söyledi. Son on yılda Türkiye'nin göstermiş olduğu gelişmelerde neticesinde, Darıca'da  bu gelişimden payına düşeni almış ve alt yapısıyla, üst yapısıyla, eğitme verilen destekle  daha yaşana bilir bir hal aldığının altını çizen Karabacak, misafirlerini tamamının belediye kaynaklarıyla yapılan darıca sahilini gezdirerek Darıca'ya kazandırmış olduğu çalışmalardan örnekler gösterdi.

Yapmış oldukları ziyaretten oldukça memnun kalan Suudi Heyet Darıca sahilinde yapış oldukları incelemelerde yapılan çalışmalara hayran kaldıklarını,  Belediye Başkanının yapmış olduğu çalışmalardan ötürü tebrik ettiklerinin, Türkiye'deki gelişmeleri kendi ülkelerinden takip ettiklerini ve bu gelişmelerin yerelde de aynı şekilde olduğu görmekten oldukça memnun olduklarını ve Müslüman ülkeler arasında Türkiye'nin dik ve onurlu duruşu İslamiyet ve Müslümanlar açısından önemli olduğunu söylediler. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki