BAŞKAN KARABACAK'TAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

19 Eylül 2014, Cuma - 12:40

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Vatanı için büyük fedakarlık gösteren Gazilerimizin her türlü övgüyü hak ettiğini söyleyen Başkan Karabacak mesajında şu görüşlere yer verdi.

Vatan uğruna gerektiğinde malını ve canını vermekten kaçınmayan Gazilerimiz ve ailelerine çok şey borçluyuz. Onlara yapacağımız hiçbir şey, bu eşsiz hizmetlerinin bir karşılığı veya bedeli olamaz. Bugün millet olarak dünyanın en güzel coğrafyalarından birinde birlik ve beraberlik içerisinde, bağımsızca yaşıyor olmamızı, tüm varlığını bir an bile düşünmeden feda eden aziz şehitlerimize ve değerli kahraman gazilerimize borçlu olduğumuzun bilincindeyiz. Bizlerde yerel yönetimler olarak bölgemizdeki şehit yakını, gazi ve yakınları için her anlamda katkı ve destek veriyor, onların dertlerine çözüm bulma adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu düşüncelerle, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e mareşal rütbesi ve gazi unvanı verilişinin yıldönümünü ve Gaziler Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor, hayatta olan gazilerimize, şehitlerimizin ve gazilerimizin değerli aile bireylerine şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum
 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki