Başkan Karaosmanoğlu Dilovası’nda muhtarlarla bir araya geldi

31 Ocak 2016, Pazar - 17:11

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar´ın gerçekleştirdiği aylık muhtarlar toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu´da  katıldı.

  Demirciler Köyünde yapılan toplantıya Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Osman Akbulut ve tüm mahalle muhtarları katıldı.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, katılımlarından dolayı, Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu ve muhtarlara teşekkür ederek her zaman olduğu gibi muhtarlarla elele çalışmaktayız. Her zaman, güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu´da vatandaşlarla ilk temas kuran kişiler muhtarlardır. İnsanlar muhtarları kendi aileleri olarak görür. Kendi aileleri ile problem olsa bile, insanlar problemlerini muhtarlarla paylaşılıyor. Muhtarlık sevgi ile yapılır. Sevmeyen bu işi yapamaz.  Ben hepinize çalışmalarınızdan ve üstün  üstün performanstan ötürü teşekkür ediyorum.”

Buradaki toplantıdan sonra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Osman Akbulut ve diğer katılımcılar ilçede yapımı devam eden Bayraktepe Mesire ve Piknik alanı, Dilovası Doğu Kavşağı, vizyon projesinin uygulandığı Bağdat Caddesi , Nihat Karataş Spor Kompleksinin onarımı ve Tavşancıl’da mülkiyeti belediyeye ait iki adet sağlık ocağının yapılmazı planlanan alanı ve  yapılan çalışma alanlarını gezildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki