Başkan Kılıç “Çayırova’da Tarih Yazacağız”

03 Kasım 2014, Pazartesi - 14:39

AK Parti Çayırova İlçe Başkan Adayı Zafer Kılıç 8 Kasımda gerçekleşecek ilçe kongresi öncesi Yeni mahalle başkanı ve mahalle delegeleri ile yemekli toplantıda bir araya geldi.

Başkan Kılıç; Elbirliği İle Birlikte Zaferler Yaşayacağız

Başkan Adayı Zafer Kılıç kongre öncesi Yeni mahalle delegeleri ile gerçekleşen toplantıda mahalle başkanı Hüseyin İnlere teşekkür etti, başkan adayı Kılıç, “ Çayırova’nın hakkı burada % 45 oy değil Çayırovanın oyu burada % 60 olmalıdır bu amaç ve bu sevda ile başkan adayı olarak aranızdayım, hedefimiz önümüzdeki yıl gerçekleşecek olan seçimlerde partimizin milletimize verdiği bir söz vardı 60’lı yıllardan beri devam eden 12 Eylül darbesinin getirdiği anayasa ile yönetilmekten kurtulmak için meclisimizin ihtiyacı olan 330 çoğunluğu sağlayarak Allahın izni ile bu anayasayı değiştirmek için çalışacağız. Partimin bana verdiği güvene ve göreve layık olmak için teşkilatımla birlikte çalışarak çok hizmetler yaparak gelecek nesillere yaşanabilir bir kent bırakmak için çalışacağız” dedi.

Başkan Demirci; Birlikten Her Zaman Güç Doğar

İlçe Başkan Adayı Zafer Kılıç ile birlikte Yeni Mahalle delegeleri için verilen yemekli toplantıda söz alan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci “ Önümüzde çok önemli bir seçimimiz var bu seçimlerin bir ayağı ve alt yapısı olan ilçe kongrelerimiz bizim için çok önemlidir .İşte bir yerel seçim yaşadık sizlerde bilirsiniz ki buradaki başarı hepimizindir. Bizim amacımız genel seçim falan değil bizim amacımız verdiğimiz sözümüz var onu yerine getirmek içinde ne gerekiyorsa yapmak zorundayız, anayasayı değiştirmek bu anayasadan bir anca kurtulmak için bir şeyler yapmalıyız. Seçimden seçime sizin karşınızda olmak istemiyorum biz bir aileyiz bende buranın çocuğuyum, düğününüzde, cenazenizde sizin yanınızda olamıyorsak ne anladık bu işten ben her mahallede her sokakta sizinle olmak istiyorum bu nedenle de tabiî ki önce ilçe kongremizin gerçekleşmesi ve bu kongreden iyi bir yönetimin oluşması hepimizi mutlu edecektir Zafer Kardeşimiz genel merkezimizin belirlediği bir başkan adayıdır, bizim için şu olmuş bu olmuş hiç önemli değil önemli olan kendi işini yapan takip eden bir ilçe yönetiminin olmasıdır, tabii Nazmi kardeşimizin de emeği çoktur, onunda burada çok hizmetleri olmuştur” dedi.

Birlik ve Beraberlik Mesajları Verildi

Tanıtım konuşmasında söz alan ilçe başkan vekili İsmail Ballı “ 8 Kasımda gerçekleşecek kongrenin ilçemize ülkemize ve partimize hayırlı olması dileğimizle teşkilat olarak genel merkezimizin talimatları ve istekleri karşısında burada çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Diliyorum ki yapılacak seçimde kurulacak yeni yönetimimiz ile daha başarılı olmak için genel merkezimiz tarafından açıklanan ilçe başkan adayımız Zafer Kılıç kardeşimizin hep birlikte yanında olacak ve partimizin başarısını bir üst seviyeye çıkartacağız kongremizin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki