Başkan Kılıç, “Tarihi Bir Seçime Hazırız”

AK Parti Çayırova 30. İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Çayırova Belediye Kültür Salonunda Gerçekleşti. Kocaeli AK Partinin Kalbi Çayırovada Attı. Çok Sayıda Partililerin Doldurduğu Salonda Büyük Bir Coşku Yaşandı.
13 Mart 2015, Cuma - 14:07

ÇAYIROVA AK PARTİ EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Çayırova Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleşen toplantıya AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, AK Parti Gebze, Darıca ve Dilovası ilçe başkanları, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları, il ve ilçe yöneticileri, AK Parti Kocaeli milletvekili aday adayları, AK Parti Çayırova belediye meclis üyeleri mahalle başkanları ve partililer katıldı.

SANDIĞA SAHİP ÇIKACAĞIZ

Toplantıda ilk olarak AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç bir konuşma yaptı. Kılıç, yaptığı konuşmada, “AK Parti 2002 yılından bu yana sessizlerin devi olmuştur. Birlik ve beraberlik içinde yaşamak hedefimiz olmuştur. Millet idaresi dışında hiçbir gücün hükümet değiştirmesine izin vermeyeceğiz. İktidarımızın kararlılığı ile bir 2015 baharı yaşayacağız. Paralel devlet oluşmasına müsaade etmeyeceğiz. 7 Haziran seçimleri tarihi bir seçimdir” dedi.

AK ÇAYIROVA SEÇİME HAZIR

 Seçimlere yönelik 7 Mart’ta sandığa sahip çıkıyoruz programını icra ettik. Seçim sandıkta kazanılır. Sandıklarda görev alanların görevi seçim günü sandıkta duracak kişi değiller. Seçmenlere giderek var mı bir isteğin diyecek. Önümüzdeki hafta tüm mahalle başkanlarıyla eğitim ve istişare yapacağız. Daha sonra kadınların il kongresi var. 14 seçmen listeleri askıya çıkıyor. Her seçimde de bu seçim önemli dedik. Bu seçimde 367 üzerinde vekil ile yeni anayasa sözü için çalışacağız. Yeni Türkiye’nin inşası için istenilen sayıya ulaşamazsak 2023 ve 2071 hedefine zor ulaşırız. Çayırova’da cumhurbaşkanlığın seçiminde alınan oyun üzerinde bir oy almasını istiyoruz” diye konuştu. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam edildi.

TARİH 7 NİSAN’DA LİSTE BELLİ OLACAK

Daha sonra ise AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan bir konuşma yaptı. İstiklal marşının kabulünden 94 yıl geçtiğini ifade eden Ceyhan, bu bağlamda Mehmet Akif ve tüm şehitleri andığını söyledi. 7 Şubat’taki il kongresinden sonra teşkilat çalışmaları ve seçim çalışmalarına devam ettiklerini söyleyen Ceyhan, “Kocaeli’nin genelini kapsayan aday adaylarımız var. Genel merkezin belirdiği takvimle aday adayları ile bir yol yürüyoruz. Artık konu genel merkezde. Genel merkez adaylarımızı araştıracak ve anketler yapacak. Aday adaylarımız teşkilatlar yerine halka, derneklere, STK ve basına gitsinler. Bu anketlerde kendilerine çok daha iyi bir yer bulsunlar. İl başkanı olarak genel merkez ne diyorsa onu yapıyoruz. Oylar kapandı ve komisyon oyları saydı. Bu listeyi ben ve başka kimse bilmedi. Çünkü genel merkez bu konuda kararı belli. Bütün bunların sonunda 7 Nisan’da 11 kişilik listeyi ortaya koyacaktır.

HİZMET ATAĞIMIZ SÜRÜYOR

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin toplantıya katılmaması nedeniyle belediye başkanı yerine Başkan Vekili Orhan Keskin bir konuşma yaptı. Seçimlerden bu yana belediye olarak belli başlı faaliyetler yaptıklarını ifade eden Keskin, “Teşkilatlar belediye faaliyetlerini halk duyurmamızı sağlıyor. Göreve geldiğimizden bu yana tasarruf tedbirleri aldık. Mevcut projeleri tamamladık ve yeni projeler hazırladık. Kısa sürede altyapıda büyük bir mesafe aldık. Fatih Caddesi’ni elden geçireceğiz” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki