Başkan Korkmaz Mahallelere İndi

Başkan Korkmaz Mahallelere İndi
27 Mart 2016, Pazar - 14:58

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, kongrenin ardından mahalle teşkilatlarına teşekkür ziyaretlerine başladı. Seçimler de mahalle teşkilatlarının tam desteği ile yola devam eden Başkan Korkmaz, yönetimlerin toplantılarına iştirak ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Geçtiğimiz haftalarda adeta şölen havasında gerçekleşen Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanlığı kongresinden tüm mahallelilerin tam desteği ile yeniden Başkan seçilen Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, mahalle yönetimlerine teşekkür ziyaretlerini başkanlık divanı üyeleri ile gerçekleştiriyor.

“KİMSENİN SICAK EVLERİNDE OTURMA LÜKSÜ YOKTUR”

Her gün ayrı bir Mahalle teşkilatının toplantısına Başkanlık Divanı Üyeleri ile katılan Başkan Korkmaz, “Her gün akşam farklı bir mahallemizde teşkilatlarımızın yönetim toplantılarına konuk oluyoruz. Mahalle teşkilatlarımızın çalışmaları hakkında bilgi alıp daha fazla nasıl çalışma yapabiliriz nasıl daha fazla kişiye ulaşırız bunun mücadelesini veriyoruz. Bu akşam da Mimar Sinan mahalle teşkilatımızdayız. Bizler sadece seçim zamanlarında sahada ya da halkın arasında olan teşkilatlar değiliz. Biz yılın 365 günü sahada birebir halkımızın arasında derdi ile dertleniyoruz, sevinci ile mutlu oluyoruz. Bu anlamda teşkilatlarımızla daha sık bir araya geleceğiz. Ülkemizin böyle zor bir dönemden geçtiği günlerde kimsenin sıcak evlerinde elinde çay ile oturmak gibi bir lüksü yoktur. Zaman er meydanında gelecek nesiller için çalışma zamanıdır.” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki