Başkan Köşker’den şehitlik ziyareti

Başkan Köşker’denşehitlik ziyareti
05 Temmuz 2016, Salı - 07:08

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, kaybettikleri aile fertleri ve yakınlarının kabirlerini ziyaret için Arefe günü mezarlığa akın eden Gebzelileri yalnız bırakmadı. Başkan Köşker eski başkanlardan Ahmet Penbegüllü’nün kabrini ve Gebze şehitliğini de ziyaret ederek dua etti

 

 

Arefe günü mezarlıklara akın eden Gebzelileri Başkan Köşker de yalnız bırakmadı. Kaybettikleri aile fertleri ve yakınlarının kabirlerini ziyaret eden Gebzelilerin bayramını tebrik eden Başkan Köşker’i merkez mezarlığındaki ziyaretinde başkan yardımcısı Engin Güzel, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Köksal Tatoğlu, belediye meclis üyeleri ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Kabir ziyareti için mezarlığa gelen Gebzeli hemşerileriyle sohbet eden Başkan Köşker, vatandaşların Ramazan bayramlarını tebrik etti.

ŞEHİTLİK ZİYARETİ

Gebzeli hemşerilerini, bayramın birinci günü yapılacak kent bayramlaşmasına katılmak üzere Gebze Kent Meydanı'na davet eden Başkan Köşker daha sonra Gebze Belediyesi'nin eski başkanlarından merhum Ahmet Penbegüllü'nün kabrini ziyaret ederek dua etti. Pembegüllü'nün kabrinin ardından Köşker, Gebze Şehitliği'ne gitti. Evlatlarını vatan savunmasında şehit veren aileleri yalnız bırakmayan Başkan Köşker, şehitlerin ruhu için dua etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki