Başkan Köşker’e Tataristan’dan konuklar

02 Aralık 2014, Salı - 13:13

 

 

Tataristan’ın Tülüce Belediye Başkanı İldus Zaripov, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti. Başkan Köşker konuklarını, “Kardeş Tataristan’dan gelen konuklarımıza Gebze’miz ve Gebzeli hemşerilerimiz adına hoş geldiniz diyorum” diyerek karşıladı

 

SANAYİSİYLE ÖRNEK

Gebze’ye Tatar heyet. Tataristan’ın Tülüce Belediye Başkanı İldus Zaripov, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti. Tataristan resmi temsilciliği yetkilileriyle birlikte Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i makamında ziyaret eden konuk Başkan Zaripov, kardeş Tataristan topraklarından ata selamıyla Gebze’ye geldiklerini dile getirdi. Tülüce Belediye Başkanı İldus Zaripov ve beraberindeki heyeti Gebze’de ağırlamaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Kardeş Tataristan’dan gelen konuklarımıza Gebze’miz ve Gebzeli hemşerilerimiz adına hoş geldiniz diyorum” dedi.

KARDEŞ ŞEHİR TALEBİ

Kazan kentine 70 kilometre uzaklıkta olan Tülüce şehrinin gelişmekte olan sanayisiyle öne çıktığını dile getiren Konuk Başkan Zaripov, “Yeni sanayi yatırımları ve sanayileşmede örnek almak, incelemelerde bulunmak üzere Gebze’ye geldik. Gebze gibi sanayisiyle ön plana çıkan gelişmiş bir şehirle kardeş şehir olmak isteriz” ifadelerini kullandı. Tülüce Belediye Başkanı İldus Zaripov’un kardeş şehir talebini sıcak bir şekilde karşılayan Başkan Köşker de, konuklarına Gebze ve belediyecilik hizmetleri hakkında bilgi verdi. Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesi ve hediye takdimiyle sona erdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki