Başkan Toltar, çalışmaları denetledi

30 Aralık 2015, Çarşamba - 13:42

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçedeki yatırımları ve çalışmaları denetleyerek yetkililerden bilgi aldı.İlçenin prestij projelerinden olan Bağdat Caddesi ile Bayraktepe Mesire alanını gezen Başkan Ali Toltar, Hazreti Ali Camii inşaatını ve Eyüp Sultan Camii çevre düzenlemesi çalışmalarını yerinde inceledi.Fen İşleri Müdürü Cihan Sorgucu ve teknik ekiple bir araya gelen Başkan Toltar, yapılan çalışmaların planlanan süre içerisinde yapılarak halkın hizmetine sunulacağını belirtti.

Başkan Toltar, “Her mahalleye, her caddeye, her sokağa hizmetlerimizi götürerek halkımızın hayır dualarını aldık ve alacağız. Göreve geldiğimiz ilk tarihten itibaren itibaren belirlediğimiz ilkelerin başında  gelen 'Halka Hizmet Hakka Hizmet' ilkesi çerçevesinde elimizden gelenin en iyisini halkımıza sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz' dedi.

Çalışanlarla  da bir araya gelen Başkan Toltar, “yapılan çalışmalar tamamlandığında ve halkın hizmetine sunulduğunda o yerlerin  yerleşim alanlarının sanat eserleri olduklarını söyleyerek “ caddeleri ve sokaklar bir kentin aynalarıdır” dedi.

 Başkan Ali Toltar daha sonra “Bayrak tepe mesire alanımız, Bağdat Caddemiz tamamlandığında  ve diğer hizmetlerimizin halkımıza yansımasıyla  Dilovası artık marka olarak kendinden söz ettireceğiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki