Başkan Toltar hafta sonu çalışmaları inceledi.

Başkan Toltar hafta sonu çalışmaları inceledi.
11 Ekim 2015, Pazar - 13:57

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, hafta sonu yapılan çalışmaları denetleyerek çalışanlarla bir araya geldi.

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Fen İşleri Müdürlüğüne  bağlı yol yapım ekiplerinin yaptıkları yol açma ve açılan yerlere parke taşı döşeme çalışmalarını inceledi. Çalışanlarla bir araya gelen Başkan Toltar yapılan çalışmaların ve uzun ömürlü olması için çok hassas davranıldığını söyledi.

Belediye Başkanı Ali Toltar “yol açma ve parke yol çalışmalarımızda ilçemizde açılmayan sokak ve parke ve asfaltsız yol kalmayacak. Tüm ana cadde ve arterler ile bunlara paralel sokaklar ile çıkmaz sokaklarımız tamamen asfaltlı ve arazinin özelliğine göre de parke döşemesi yapılmaktadır” dedi. Belirlenen programlar dâhilinde yapılan çalışmaları hafta sonu yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi alan Belediye Başkanı Ali Toltar, çalışanlarla bir araya geldi. Çalışanlara talimatlar vererek çalışmaların düzenli bir şekilde en kısa sürede tamamlanmasını istedi.

Belediye Başkan Ali Toltar, “Dilovası, ülkemizin birçok ilçesine örnek olma yolunda hızla ilerliyor. Üst yapının bittiği yerleri hepimiz görüyoruz. Hizmetlerimiz her alanda olduğu gibi üst yapıda da devam ediyoruz. Hizmetleriz halkımızın beklentileri doğrultusunda sürekli  artarak devam etmesiyle inşallah daha yaşanabilir bir Dilovası’nı birlikte oluşturacağız.   Yapılan bu çalışmalarımızın tamamlanmasıyla bittiğinde Dilovası çok daha güzel olacak” dedi

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki