Başkan Toltar Muhtarlar İle Bir Araya Geldi

Başkan Toltar Muhtarlar İle Bir Araya Geldi
04 Aralık 2015, Cuma - 09:53

 

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, mahalle muhtarları ile yaptığı toplantıda, belediye hizmetleri hakkında bilgi verip muhtarların taleplerini dinledi.

 

Dilovası Belediyesi Toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, belediye başkan yardımcıları, Mahalle Muhtarları  ve Birim Müdürleri katıldı.

"HER MAHALLEMİZE AYIRT ETMEDEN HİZMET GÖTÜRÜYORUZ"

İlçedeki  Mahalle muhtarıyla başkanlık toplantı salonunda bir araya gelen Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ayrım yapmadan her mahalleye eşit hizmeti götürme gayreti içinde olduklarını belirterek muhtarlardan mahallelerin sorunlarının tespitinde yardım istedi. Dilovası Belediyesi’nin yapacağı proje ve çalışmalar hakkında detaylı bilgiler veren Başkan Toltar, “Her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksin götürüyoruz. Amacımız her mahallesi yanşanılabilir daha güzel Dilovası'nı oluşturmak” dedi.

Mahalle Muhtarlarına tek tek taleplerini ve isteklerini dinleyen Belediye Başkanı Ali Toltar, daha sonra yapılan çalışmalar hakkında sunum yapıldı. Eksikliklerin giderilmesi için müdürlere talimatlar verdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki