Başkan Toltar Muhtarlarla bir araya geldi

05 Mayıs 2015, Salı - 12:53

 

 

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçede bulunan muhtarlarla bir araya geldi. Belediye toplantı salonunda yapılan toplantıya ilçede bulunan tüm mahalle ve köy muhtarlarının yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri Katıldı.

Muhtarların sorunları hakkında bilgiler alan Belediye Başkanı Ali Toltar “ Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. Sorunları, istekleri en iyi bilen onlardır. Belediye olarak muhtarlarımıza elimizden gelen desteği sağılıyoruz dedi.

 

 Bütün mahallelere eşit hizmet götürülmesi için tüm birimlerin seferber edildiğine dikkat çeken BaşkanToltar “havaların ısınmasıyla birlikte hizmet ekibimiz daha fazla ve farklı alanlarda çalışmaya başladılar. Halkımıza gerçek manada belediye hizmetlerinin götürülmesi için yoğun bir mesai harcamaktayız. Sizler bizlerin mahallerde hizmet noktasında temsilcilerisiniz. Halkımızın hizmet beklenti ve yapılan hizmetlerdeki memnuniyetlerini bize aksettirecek makamda sizleri görmekteyiz” dedi.

 

Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası Belediyesinin 2014 yılı içerisinde yapacağı proje ve çalışmalar hakkında detaylı bilgiler vererek, “  her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksin götürüyoruz. Amacımız her mahallesi yanşanılabilir daha güzel Dilovasını oluşturmak” dedi.

 

Başkan Ali Toltar, “Belediye olarak halkımızın huzurunu ve refah seviyesini yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Türkiye´de istikrar ve güvenin artık önemli öğeler olduğunu toplumun her kesimi biliyor. Bu sebepten dolayı her kesim yaptığımız hizmetleri destekliyor. Biz halkımızın boynunu öne eğecek ne bir ihmalimiz ne de bir yanlışımız olmuştur. Halkımıza verdiğimiz sözleri hep tuttuk, bundan sonra da tutacağız” dedi.

 

Toplantıda tek tek söz alan muhtarlar çeşitli konularda görüşlerini dile getirerek Belediye Başkanı Ali Toltar’a böyle bir ortamı hazırladığı ve görüş ve düşüncelerini aktararak “Bizler mahallelerimize daha iyi hizmet gelmesi, halkımıza daha iyi hizmetlerin sunulması için bir yerde sizin sağ kolunuz. Bizler el ve gönül biriliği içinde halkımıza hizmet getirilmesi için her türlü fedakarlığı göstermeliyiz” dediler. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki