Başkan Toltar sahura kadar halkla birlikte

25 Haziran 2015, Perşembe - 14:00

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, iftar ve teravih sonrası ilçe sakinleriyle birlikte gelmeye devam ediyor.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, iftar ve teravih sonrası ilçe sakinleriyle birlikte gelmeye devam ediyor.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ramazan ayının gelmesiyle birlikte İftar ve teravih sonrası bir araya geldiği ilçe sakinleriyle çay içip sorunlarını dinliyor.

Ramazan boyunca her gün ayrı bir camide teravih namazı kılan Başkan Ali Toltar, namaz sonrası vatandaşlarla bir araya gelerek çeşitli konularda sohbetler ediliyor ayrıca vatandaşın sorunlarını dinliyor.

 Göreve geldikleri ilk günden itibaren, klasik belediyecilik anlayışı ile hareket etmediklerini, yaptıkları çalışmalarla vatandaşın memnuniyetini referans aldıklarını beliren Başkan Toltar, “Çalışmalarımızı, seçim kaygısı olmadan, vatandaşlarımızın istek, öneri ve ihtiyaçları doğrultusunda yürütüyoruz. İnşallah yarınımız bugünden daha güzel olsun. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun, kardeşliğimiz güçlensin, dostluğumuz pekişsin. Bu Ramazan dayanışması inşallah bizi daha ileriye daha güzele götürsün" dedi.

Belediye Başkanı Ali Toltar ve vatandaşlar, geç vakitlere kadar vatandaşlarla sohbetler edildi, sorunlar dinlendi ve  çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki