Başkan Toltar tüm cemiyetlere katıldı

11 Ağustos 2015, Salı - 12:42

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, hafta sorununu ilçede yapılan tüm düğün, sünnet ve nikah programlarına katılarak ailelerin mutluluğuna ortak oldu.

Düğün, sünnet ve nikâh törenleri ile çeşitli organizasyonlarla oldukça yoğun bir hafta sonu geçiren Belediye Başkanı Ali Toltar,  tüm etkinliklere katılarak ilçe halkının yanında oluyor.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, hafta sonunu ilçede yapılan düğünlere katılarak vatandaşların mutlu günlerine ortak oldu. Kimisinin halayına katılan Başkan Toltar, kimisinin nikâhını kıyarak evlenme cüzdanlarını genç çiftlere vererek mutluluklarına ortak oldu.

Ahmet Çevik, Perihan Kepekçi’nin düğün merasimine katılan Belediye Başkanı Ali Toltar, aynı zamanda genç çiftin nikâhlarını kıyarak evlenme cüzdanlarını taze gelin Perihan Kepekçi’ye verdi.

Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası’nda yaşayan tüm ilçe sakinlerinin etle tırnak misali birlik ve beraberlik içinde olmasının mutluluk verici olduğunu söyleyerek “halkımızın sevinçli gününde yanındayız. İlçe sakinlerimizin düğün, sünnet ve nikâh törenlerine katılarak gençlerimizin en güzel günlerini paylaşmaktan mutluluk duymaktayız dedi”. Başkan Toltar, “Evlilik, fedakârlık gerektiren bir kurumdur. Bu evliliği karşılıklı; sevgiyle, saygıyla, anlayışla götürün” diyerek genç çifte tavsiyelerde bulundu. Belediye Başkanı Ali Toltar, katıldığı tüm programlarda çeşitli hediyeler verdi

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki