Başkan Toltar'dan Hacılara Ziyaret

17 Ekim 2014, Cuma - 12:35

 

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar hac vazifelerini tamamlayarak kutsal topraklardan dönen hacıları ziyaret etti.

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediyesi Meclis Üyeleri, Dilovası Belediye Başkan Yardımcısı Muhiyettin Gültekin ve Dilovası Belediyesi birim müdürleri ile birlikte hac farizasını yerine getiren hacıları evlerinde ziyaret etti. Başkan Ali Toltar, kutsal topraklarda hac farizasını tamamlayarak dönen hacıları ziyaret ederek 'hayırlı olsun' temennisinde bulundu ve dualarını aldı.

 

Hac vazifesinin İslam'ın önemli şartlarından biri olması dolayısıyla çok önemli olduğunu belirten Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, "Hac gitmeden önce sizleri dualarla uğurlayıp hayırlısıyla dönmenizi temenni etmiştik. Gönderdiğimiz bütün Hacı adaylarını tekrar Hacı olarak aramızda görmek bizleri sevindirdi. Gücü yeten her Müslüman bu kutsal görevi yerine getirmeli" dedi.

 

Kutsal topraklardan dönen hacıları evlerinde ziyaret eden Başkan Toltar’ın ziyaretten büyük memnuniyet duyan hacılar ise kutsal topraklarda yaşadıkları anılarını Başkan Toltar ile paylaştı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki