Başkan Toltardan Hizmet Atağı

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar hem hizmetleri denetledi hem hasta ve yaşlıları ziyaret etti.
27 Mayıs 2014, Salı - 15:28

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Turgut Özal Mahallesindeki yapılan çalışmaları denetledi. Aynı zamanda hasta ve yaşlı ziyaretlerinde de bulunan Başkan Toltar'a vatandaşların ilgisi büyük oldu.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ilk önce mahalleyi gezerek yapılan ve yapılması gereken çalışmaları inceledi, eksik kalan ve eksikliğini hissettiği çalışmaların yapılması için gerekli talimatı veren. Başkan Toltar daha sonra mahallede ikamet eden hasta ve yaşlı vatandaşların evlerine de konuk olarak hem gönüllerini aldı hem de eksikliklerini sorarak giderilmesini sağladı.

 Ziyaretlerinde sağlık ve diğer sorunları dinleyen Başkanı Toltar çeşitli konularda dilek temenni ve tavsiyeleri de dinledi. Mahalle sakinleri Başkan Toltar'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

 

BÜYÜKLERİMİZİN HAYIR DUALARINI ALDIK

Hasta ve yaşlıların hayır dualarını alarak gününü tamamlayan Başkan Ali Toltar "Hasta ve yaşlılarımızı ziyaret ederek onların hayır dualarını aldık, hatırlarını sorduk. Bizim ziyaretimizden dolayı çok mutluydular, bu mutluluklarının tarifi hiçbir maddi değerle ölçülmez. Bizlerde onların yanında olmakla büyük bir mutluluk yaşadık. Çünkü onlar ilgilenilmek ve hatırlanmak istiyorlar. Bizde fırsat buldukça ilçemizdeki hasta ve yaşlıları ziyaret ediyoruz. Her yönüyle hizmete ihtiyacı olan ilçemiz artık her yönüyle hizmet alıyor ve almaya da devam edecek. İlçemizdeki tüm mahalleleri hizmette fırsat eşitliği olarak bir bütün görüyoruz ve çalışmalarımızı ona göre yönlendiriyoruz" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki