Başkan Toltar’dan ilçenin köylülerine ziyaret

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçenin Çerkeşli, Köseler, Tepecik ve Demirciler mahallelerini gezerek köy sakinleriyle bir araya geldi.
25 Temmuz 2015, Cumartesi - 23:49

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçenin daha önce köyleri olan fakat yeni kanuni düzenlemeyle mahalle statüsüne kavuşturulan Çerkeşli, Demirciler, Köseler ve Tepecik Köylerini ziyaret ederek köy sakinleriyle bir araya geldi. Köy ziyaretlerinde başta AK Parti Meclis üyesi Kadir Teke ve diğer meclis üyeleri de katıldı.

Belediye Başkanı Ali Toltar ‘ın ziyaretlerinde muhtarları ve ihtiyar heyetlerinin  ve köy ileri gelenlerinin de  hazır bulundukları gözlendi. Belediye Başkanı Toltar,  bölgedeki organize sanayi bölgelerindeki işletmelerin faaliyetlere  geçmesiyle birlikte Dilovası dahil tüm köylerin birer cazibe merkezleri olacaklarını söyledi.  Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalışmaların neticesinde köy yollarının ve ilçe ile bağlantı yollarındaki bozuklulukların yapıldığını söyledi.

Özellikle Demirciler Köy Konağının bir kültür hazinesi olduğunu belirten Toltar, bunun için gayret gösterildiğini ve önümüzdeki günlerde bu çalışmaların neticesinde bu kültür mirasının eski konumuna kavuşacağını ve bununda gerekli olan ödeneğin hazır olduğu müjdesini verdi.

Köylülerin ilçe ile ulaşımda zorluklarının artık yaşanmadığını, ilçe merkezine sürekli toplu taşıma araçlarının belli saat ve aralıklarla çalıştığına değindi.

Dilovası ilçe merkeziyle köylere yapılan hizmet kalitesinin aynısı hatta daha fazlası olduğuna değinen Başkan Toltar, “Halkımızın tamamına eşit ve adil bir hizmet anlayışını göreve geldiğimizden bu güne kadar hep devam ettirdik ve ettirmekteyiz. İmkanlarımız ölçüsünde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gayretlerimiz hep artarak devam ediyor ve etmektedir” dedi.

‘

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki