Başkan Toltar’dan spora destek hep devam edecek

10 Mayıs 2015, Pazar - 15:26

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçedeki sportif faaliyetlerin imkanlı bir şekilde devam etmesi için imkanları ölçüsünde her türlü yardım ve desteği esirgemeden yaptıklarını ve yapacaklarını söyledi.

 

Belediye Başkanı Ali Toltar, geçtiğimiz ay belediye meclisi gündemine görüşülecek maddeler içerisinde meclis üyeleri ile paylaşarak hem oların görüşünü almış, hem de ilçedeki sportif faaliyetlerin henüz okul çağındaki çocuklarla ile gençler arasında yaygınlaştırılmasının önemini anlatmıştı. Bu çalışmalar için belediye kaynaklarından imkanlar ölçüsünde yapılması gerekenleri tüm belediye meclis üyeleri oy birliğiyle destekleyerek kabul etmişlerdi.

 

 

Dilovası Belediye Spor Başkanı Recep Laç ve yönetim kurulu üyeleri ile Çayırova’da kurulu bulunan Ferro Döküm Genel Müdürü Erdal Yollu’da Başkan Ali Toltar’ı ziyaret etti. Belediye Başkanı Ali Toltar, spora desteğin özel kurum ve kuruşların da katkı sağlamasıyla birlikte daha geniş bir tabana yayılarak daha henüz okul çağından başlayarak ileri yaşlara kadar sporun hem dostluk, hem kardeşlik hem de sağlıklı yaşama katkıları devam edecektir” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki